مجله مدیریت سرمایه انسانی دفاعی

مجله مدیریت سرمایه انسانی دفاعی

The Quarterly Journal of Defense Human Capital Managementپوستر مجله مدیریت سرمایه انسانی دفاعی

فصلنامه مدیریت سرمایه انسانی دفاعی دانشگاه افسری امام علی(ع) افتخار دارد، با رویکردی جدید در زمینه منابع انسانی دفاعی تازه ترین نظریه ها و یافته های علمی اندیشمندان، استادان، صاحب نظران، و دانش پژوهان را در حوزه های مدیریت منابع انسانی در حیطه های دفاعی، امنیت ملی و مدیریت راهبردی ارائه نماید.

فصلنامه مدیریت سرمایه انسانی دفاعی وابسته به دانشگاه افسری امام علی(ع) می باشد که بر اساس مجوز شماره 98/287471 در تاریخ 1399/10/22 از سوی کمیسیون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ثبت 87436 و همچنین آیین نامه ۱۱/۲۵۶۸۵- ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ نشریات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می نماید.

فصلنامه مدیریت سرمایه انسانی دفاعی دانشگاه افسری امام علی(ع) با مجوز پروانه انتشار رسمی به شماره 98/287471 در تاریخ 1398/11/16 از سوی کمیسیون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود. این مجله با همکاری علمی اساتید برجسته دانشگاه های کشور به انتشار مقالات علمی در زمینه پژوهش در رشته های مختلف مدیریت سرمایه های انسانی و دفاعی می پردازد. لازم بذکر است بر اساس مصوبه معاونت علوم، تحقیقات و فناوری آجا به شماره 1126/7/2/4916/ح/1401 مورخه 1401/2/20 تمامی مقالاتی که در این فصلنامه چاپ می گردند، شامل حداکثر امتیاز (معادل مجلات علمی) جهت امتیاز پژوهشی می باشند.

هدف این مجله، توسعه و تعمیق نگرش ها و پژوهش های مرتبط با محورهای مجله و ارائه و اشاعه آنها به مخاطبان است. از این رو اعضای هیئت تحریریه مجله از تمامی اساتید، صاحب نظران، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقمندان به مطالعات رشته های مختلف علوم انسانی و دفاعی ( تمام گرایش ها) از سراسر کشور دعوت می نماید مقالات و دستاوردهای علمی خود را برای انتشار به این مجله به آدرس سایت مجله ارسال نمایند.