فصلنامه مدیریت دانش سازمانی

فصلنامه مدیریت دانش سازمانی

Journal of Srtategic Managment of Oraganizatio Knowledgeپوستر فصلنامه مدیریت دانش سازمانی

نشریه "مدیریت راهبردی دانش سازمانی" با مجوز جلسه شماره ۹۶۱۲ مورخ ۹/۱۲/۱۳۹۶ شورای پژوهش و فناوری دانشگاه جامع امام حسین (ع) و همچنین پروانه انتشار به شماره ثبت ۸۲۶۴۹ مورخ ۵/۶/۱۳۹۷ از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تابستان ۱۳۹۷ توسط مرکز علم و فناوری دانش و پژوهش منتشر می شود که هدف آن فراهم آوردن بستری مناسب برای تبادل اطلاعات و انتشار نتایج مطالعات و پژوهش های علمی، فنی و تخصصی دانشمندان، استادان، پژوهشگران و دانشجویان حوزه های مرتبط با مدیریت دانش جهت اعتلای سطح دانش نظری و علمی آنان و نیز تهیه ی مجموعه یی مفید است.

این نشریه بر اساس ابلاغیه مورخ ۱۳۹۸.۳.۵ موفق به اخذ مجوز نمایه سازی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) شده است. در حال حاضر مقالات منتشر شده در این نشریه با توجه به مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دارای حداکثر ۵ امتیاز پژوهشی برای کلیه اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر کشور می باشد.

این نشریه در حوزه های ذیل مقاله می پذیرد:

مدیریت دانش، مدیریت دانش سازمانی، سامانه های مدیریت دانش، فناوری اطلاعات در مدیریت دانش، استراتژیهای مدیریت دانش، درس آموخته های مدیریت دانش، هوشمندی سازمانی و فناوری های هوشمند در حوزهای مدیریت دانش

مقاله‌های ارسالی نباید در نشریه ها و یا کنفرانس‌های داخلی و خارجی چاپ و یا به صورت هم‌زمان ارسال شده باشند.

مقالات ارسالی برای چاپ در این نشریه باید دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:

۱) مقاله تحقیقی با اصالت (Original research paper): تحقیقاتی که حاوی مطالب بدیع در زمینه های علمی و تخصصی است و با نقد و بررسی در موضوعات مدیریت دانش، به طرح نظرهای جدیدی پرداخته و به نتایج تازه یی دست یافته باشند.

۲) مقاله مطالعه موردی (Case study paper): تحقیقاتی که به صورت پیمایشی و با هدف ارائه کاربرد یک تکنیک علمی در یک مورد یا سازمان خاص در موضوعات مدیریت دانش انجام شده است.

۳) مقاله مروری (Review paper): تحقیقاتی که با هدف دسته بندی و فراتحلیل تحقیقات نوین و آثار برجسته ی علمی در موضوعات مدیریت دانش انجام شده است.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود و دریافت اطلاعات تکمیلی به پایگاه رسمی نشریه مراجعه نمایند.