فصلنامه دستاوردهای نوین در برق،کامپیوتر و فناوری

فصلنامه دستاوردهای نوین در برق،کامپیوتر و فناوری

Journal of New Achievements in Electrical,Computer and Technologyپوستر فصلنامه دستاوردهای نوین در برق،کامپیوتر و فناوری

نشریه علمی-تخصصی دستاوردهای نوین در برق،کامپیوتر و فناوری، یک نشریه الکترونیک تخصصی است که به صورت فصلنامه و به زبان فارسی و چکیده انگلیسی منتشر می شود. این نشریه پذیرای مقالات پژوهشی (Research Paper) ، مروری (Review Article)، مطالعه موردی (Case study)، روش شناسی (Methodologies)، کاربردی (Applied Article )، مفهومی (Conceptual paper) در حوزه های برق ،کامپیوتر و فناوری می باشد.

مجوز انتشار این نشریه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ  ۱۷ /۰۹/ ۱۴۰۰ با شماره ثبت ۸۹۲۳۱ اخذ شده است و به صورت فصلنامه می باشد.در هر شماره حداقل ۷ مقاله منتشر می شود.فرایند داوری مقاله در این نشریه دوسو ناشناس است به این معنی که هویت نویسندگان و داوران برای همدیگر در طول فرایند داوری پنهان باقی می ماند.  سیاست انتشار نشریه به صورت دسترسی آزاد به متن کامل مقالات می باشد. فایل تمام متن مقالات به شکل pdf در تارنمای نشریه قرار گرفته است و مراجعه ‌کنندگان می توانند به طور رایگان آن را دانلود و با ذکر منبع در تارنماهای دلخواه منتشر کنند.شماره شاپا(ISSN) مجله ۰۰۱۸-۲۸۲۱ ‪. می باشد

این نشریه با احترام به قوانین اخلاق در نشریات، تابع قوانین کمیته اخلاق در انتشار (COPE) می باشد و از آیین نامه اجرایی قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در آثار علمی پیروی می نماید.

وب سایت مجله :https://jnaect.ir

ایمیل مجله: info@jnaect.ir

لینک ثبت نام در مجله : https://jnaect.ir/reguser